אודותינו

הקמתי את המשרד מתוך אמונה שנוכל לתת ללקוחות שרות ברמה אחרת.

אחד הדברים שאני באמת גאה בו הוא היכולת לתת לכל לקוח שרות אישי ומיידי עד לפתרון הבעיה. יד ביד אנחנו מלווים את לקוחותינו בסבך הבירוקרטיה המכונה עולם המיסים והפיננסים. לא פעם פונים אלי לקוחות שלא פעלו כהלכה מול רשויות המס והאתגר המשותף שניצב בפנינו הוא היכולת לייצג אותם ביושרה תוך שמירה על האתיקה המקצועית עד השגת הסדר מול הרשויות.

תיק הלקוחות שלנו גדל מאוד לאחר מיזוג עם משרד שנוסד בשנת 1975 וכיום אנו נותנים שרות במגוון ענפי המשק: ענף הביטוח, חברות ציבוריות ,בינלאומיות, נותני שירותים, מסחר, נדל"ן, תעשייה, מחקר ופיתוח, השקעות, הייטק, אינטרנט ועוד.

התמחויות: משרדנו מייצג מאות חברות ועסקים בדיוני שומות של מס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. סגנון יצירתי במיוחד לפיתרון בעיות חשבונאיות ובעיות מיסים לצד ידע רב ויכולת מו"מ עומדים לרשות לקוחותינו וחוסכים להם כסף רב. למשרדנו ידע והכרות רבה בדיני עבודה (יחסי עובד – מעביד), יעוץ עסקי ובוררות. הידע והניסיון הללו עומדים לרשות לקוחותינו להצלחתם.

בראיית חשבון ישנה משמעות מיוחדת לפרטים הקטנים. חשוב שתדעו מה ניצב בפניכם, מה משמעות תזמון הגשת
דוחות ומהם הניואנסים שעושים את תהליך העבודה זורם, מקצועי ונוח. תמיד נערב אתכם בפרטי הפרטים ונדאג לעדכן אתכם מה עליכם לעשות בכל שלב. ידיעה זו שומרת עליכם, ויוצרת שקט נפשי ואמון.

ניר שירן רואה חשבון

בשנת 2001, לאחר עבודה ממושכת באחד ממשרדי ראיית החשבון הגדולים כשכירה, הצטרפתי לחזון המשותף ומאז אנחנו מובילים את המשרד יחד. ניר מייצג את לקוחותינו מול רשויות המס ואני מנהלת את תיק הלקוחות, מכינה דוחות ודואגת להיות זמינה עבור הצרכים שלכם. כשאני מתבוננת אחורה אני גאה בקצב ההתפתחות שלנו, בעמידה ביעדים ובמארג הלקוחות המרוצים שמלווים אותנו שנים. אני גאה לקרוא לכך שותפות דרך.

ורד שירן רואת חשבון

ניר ואני עובדים יחד, יש בנינו חלוקת תחומי אחריות לצד עבודה משותפת ובקרה הדדית. בתחום שלנו, טעות מספרית יכולה לעלות ביוקר ועל כן אנו שוקדים על בקרה וניהול תהליך העבודה. העבודה המשותפת עם צוות משרד (קישור לדף צוות המשרד) איכותי, דייקן ומקצועי הנושא באחריות כלפי הלקוחות היא המפתח להצלחה של ניר שירן ושות' – רואי חשבון.

                                                                          ורד שירן רואת חשבון
שיתף עמוד:

צרו קשר

דילוג לתוכן