מענק לשכירים בעלי שליטה ועצמאים פעימה שנייה ושלישית

תקנות שעת חירום (נגיף הקורונה החדש )

ללקוחותינו שלום,

בהמשך לפרסום התקנות העוסקות בפיצוי לעסקים בעקבות משבר הקורונה, היום בשעות הערב צפויה להיפתח המערכת באתר של רשות המיסים לשידור הבקשה לקבלת המענקים פעימה שנייה לציבור העצמאים (לא כולל בעלי שליטה) .

כפי שנמסר לנו על ידי רשות המיסים המערכת לשידור הבקשה לקבלת מענקים פעימה שלישית לציבור העצמאים שמחזור עסקיהם בשנת 2019 מעל 300,000 ₪ לפני מע"מ צפויה להיפתח ב-12 למאי 2020.

המערכת לשידור בקשת המענקים פעימה שנייה לציבור בעלי השליטה צפויה להיפתח ב-18 למאי 2020. בכפוף לכך שיתקבלו עד למועד זה כל הנתונים מביטוח לאומי.
לנוחיותכם מצ"ב הקישור לאתר רשות המיסים – לאזור האישי – מענק לעסקים קורונה – לכניסה לחצו כאן:

https://secapp.taxes.gov.il/logon/LogonPoint/tmindex.html#/clientDashboard

חשוב לדעת:

  • עצמאים שפתחו עסק בין התאריכים 1/1/2019 עד 1/10/2019 (או שפתחו את העסק בשנת 2018 והיו להם הפסדים) יוכלו להגיש את הבקשה למענק לאחר הגשת דוח 2019.
  • המענק ישולם לחשבון הבנק הרשום על שם מגיש הבקשה ומעודכן ברשות המיסים.

העוסק הגיש דוחות מע"מ לתקופת הדיווח הרלוונטית.

יש לציין שאין בהצעות אלו משום תכנון מס ואינן המלצה לעשות או להימנע מלעשות מהלך כלשהו.

אין לראות בחומר המתפרסם בחוזר זה משום ייעוץ או חוות דעת כלשהיא. לפני נקיטת צעדים כלשהם אנו ממליצים על קבלת ייעוץ מקצועי.

שיתף עמוד:
מאמרים נוספים

חוזר 24-21 – נפתחה האפשרות להגשת תביעות למענק השתתפות בהוצאות קבועות לעסקים עם מחזור של עד 400 מיליון ש"ח עבור החודשים מאי – יוני 2021

15    ביולי   2021 ללקוחותינו שלום, באתר רשות המסים נפתחה האפשרות להגשת תביעות למענק השתתפות בהוצאות קבועות לעסקים עם מחזור של עד 400 מיליון ₪ עבור

קרא עוד »
דילוג לתוכן